Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

4 Haziran 2015 Perşembe

AK PARTİYE OY VERME

AK PARTİYE OY VERME
1- 12 yıl önce Türkiyede, bugün Yunanistanda olduğu gibi İMF ye mahkum olmak istiyorsan, Memur maaşını ödeyemiyen,yatırım yapamayan, iflas etmiş bir Türkiye istiyorsan  AK PARTİ ye oy verme.
2- Merkez bankasındaki 125 milyar doların 12 yıl önce olduğu gibi bankalar,bankerler,faiz lobileri ve bir avuç mutlu azınlığın kasalarına aktarılıp Merkez Bankasının tam takır bırakılmasını istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
3- Kibriti,toplu iğneyi, piyade tüfeğini bile üretmekten aciz  eski Türkiye’yi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
4- Hastane,ilaç,doktor,ambulans,tedavi,hizmet bulunmayan eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
5- Her gün şehit haberlerinin geldiği, Ülkenin kaynaklarının teröre aktarıldığı, başta Doğu ve Güney  Anadolu olmak üzere hizmet verilmeyen eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
6- Bırakın okulları camilerde bile dinin öğretilmesinin yasak olduğu eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
7- Bırakın memuru,milletvekilini,hakimi savcıyı, öğrenciyi,şehit analarının Baş örtüsü var diye şehit oğlunun cenazesine katılamadığı eski Türkiye yi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
8- Bırakın her ailede iki araba olmasını  hastaneye gitmek için mahallede araba bulunmayan,  araba almanın ancak zenginlere mahsus olduğu eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
9- Bırakın ev almayı, kiralık evde oturmanın bile lüks olduğu eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
10- Bırakın uçakla yolculuğu, otobüsle yolculuğun bile lüks olduğu eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
11- Bırakın köy yollarının asfalt olmasını, şehirler arası yolların bile asfaltlanmadığı, çukurlarla dolu olduğu eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
12- Bırakın Antalyada,Muğlada, dış devletlerde tatil yapmayı  şehir içinde belediye otobüsü ile gezmenin bile lüks olduğu eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
13- Bırakın her ailede 5 cep telefonunu, evlere bir telofon almak için hem çok büyük paralar hem de aylarca beklemek gerektiği eski Türkiyeyi isitiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
14- Bırakın bilgisayarı,renkli binlerce kanallı televizyonu, renksiz tek kanal ve günde 6 saat yayın yapan televizyon kanalı olan eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ, ye oy verme.
15- Bırakın savaş uçağı,tank,helikopter,uydu yapmayı Kıbrısa çıkarma yapmak için çıkarma gemisi bulamayan eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
16- Emperyalist güçlerin emir eri olmuş, onlardan izinsiz tuvalete bile gidemeyen eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
17- Kefil bulamadığı için 1 milyar dolar kredi alamayan eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
18- Ekmek,ilaç,yağ,benzinin olmadığı uzun kuyruklar olduğu, banka önlerindeki kuyruklarda  emeklilerin sıra beklerken öldüğü,acil ameliyatlarda evini, tarlasını satıp, üstelik aylarca sonra sıra alınabilen, çoğu hastaların ameliyat günü gelmeden öldüğü eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
19- Dünyada hiçbir değeri olmayan, hiçbir yaptırımı olmayan, hiç kimsenin takmadığı, hiçbir ülkenin vize vermediği, ancak evlerde hizmetci,inşaatlarda işci olabilen eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.
20- Burada sayamıyacağım kadar çok ekonomik,sosyal,psikolojik,akademik,sanayi,ticaret,v.b aklınıza gelecek her yönden eski Türkiyeyi istiyorsan AK PARTİ ye oy verme.


Hiç yorum yok: