Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

6 Haziran 2015 Cumartesi

                                    PKK NİN   BÜYÜK PROVAKASYONU
Hdp ye oy vermeyi düşünen  kardeşlerim. Sizinde malumunuz ki Hdp bu seçime parti olarak girme kararını Kandil ve Amerika ziyaretlerinden sonra almıştır.
  Amacın Çözüm sürecini baltalamak olduğu gayet açıktır. % 10 barajı bahane edilerek Türkiyeyi savaş alanına çevirmektir amaç, eğer barajı geçemezseler halkı sokağa dökerek yakıp yıkarak güvenlik güçlerini müdahaleye zorluyacaklar  böylece süreci devletin bozduğunu iddia edip eskisi gibi terör estireceklerdir.
  % 10 barajını geçerlerse bu sefer halkın bağımsızlık istediğini iddia edip yine halkı sokaklara dökecekler yine çözüm sürecini baltalıyacaklarıdır. Bunların amacı Kürtlerin hakkını savunmak değil, Emperyalist güçlerin piyonluğunu yaparak Türkiyeyi bölmektir. Bunun içinde Kürt halkını kullanmaktadırlar. Aman kardeşlerim bu oyuna gelmeyin.
  Sizi etkilemek için her türlü provakasyona başvurmaktadırlar. Seçime saatler kala Hdp nin Diyarbakır mitinginde patlama olmuş bu patlamada ölenler ve yaralananlar olmuştur. Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara Allahtan acil şifa diliyoruz. Nasıl ki  daha önceki hdp mitinglerindeki patlamalarda arka planda pkk çıktıysa emin olun bu patlamanın arkasından da pkk çıkacaktır.
 Birinci  amaç Hdp yi madur göstererek safları sıklaştırmak ve sizin oylarınızla barajı geçmektir.
  İkinci amaç size gözdağı vermektir. Bakın işte bize oy vermezseniz Türkiyeyi yakar yıkarız demeye getirerek sizi korkutarak oy vermenizi sağlamaktır.
  Hdp ye oy vermeyi düşünen kardeşlerim. İki ucu pis bir değneği tutmanız istenmektedir. Bunların amacı üzüm yemek değil bağcıyı döğmektir. Bunlara oy versenizde vermesenizde çözüm sürecini baltalıyacaklardır. Onlara oy versenizde vermesenizde fatura size çıkacaktır.
  % 10 barajını geçerlerse yönetimde söz sahibi olacaklar legal bir parti olarak tüm dünyayı arkalarına alarak Türkiyeyei böleceklerdir.
  Size kırk katırmı, kırk satırmı muamelesi yapılmaktadır. İnsan bir kere ölür, önemli olan şerefiyle haysiyetiyle ölmektir.
  Lütfen hiçbir provakasyona, hiçbir aldatmaya, hiçbir oyuna,hiçbir menfaate, hiçbir rüşvete, hiçbir korkutmaya, hiçbir rica ve minnete, hiçbir tehdit ve şantaja boyun eğmeyin,
  Hdp ye oy vermek demek Türkiyeyi Suriye,ırak,Libya,Filistin  yapmak demektir.
 Hdp ye oy vermek demek Türkiyeyi bölmek demektir.
 Hdp ye oy vermek demek çocuklarınızın dağlarda öldürülmesi, caddelerde şehit olması demektir.
 Hdp ye oy vermek demek hizmetin gelmemesi demektir
 Hdp ye oy vermek demek anarın ağlaması, memleketin yıkılması,camilerin yıkılması, dinin ortadan kalkması demektir.
 Hdp ye oy vermek demek İslam aleminin boynunun bükülmesi demektir.
 Hdp ye oy vermek mazlumların,ezilenlerin,gariplerin yalnız bırakılması demektir.
 Hdp ye oy vermek demek Din,vatan,namus kutsal olan her şeyin tehlikeye girmesi demektir.

KARDEŞİM ALLAH AŞKINA ZERRE KADAR DİNİNİ, VATANINI, AİLENİ,ÇOCUKLARINI,NAMUSUNU,CANINI,MALINI SEVİYORSAN HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN HDP YE OY VERME.

Hiç yorum yok: